Британськими вченими названі чотири продукти для омолодження організму. У них міститься хімічна речовина, що бере участь в регенерації клітин.

Згідно з результатами дослідження британських медиків, омолодити організм можуть виноград, чорниця, темний шоколад і червоне вино. Співавтор наукової роботи, вчений Лора Харіс, зазначила, що певні речовини активізують основний клас генів, які гальмують процеси клітинного старіння. Дану особливість експерти мають намір використовувати в розробці медпрепарату для омолодження.

Проводячи наукові досліди, дослідники з Ексетерського університету помітили: при вживанні в їжу одного з чотирьох вищевказаних продуктів починав відбуватися поділ старих клітин і набуття ними більш довгих теломерів, скорочуються з збільшенням віку людини. За словами співавтора даного дослідження Єви Латор, вона не відразу повірила побаченому на власні очі: клітини насправді омолоджувалися. «Старі клітини за зовнішнім виглядом нагадували молоді. Це було схоже на якусь магію», – поділилася емоціями експерт.

Крім того, благотворно діє на організм споживання в їжу свіжої зелені, журавлини, томатів, імбиру, куркуми, цибулі, часнику, цільних злаків, зеленого і білого чаю, полуниці, оливкової олії, яєць, яловичини, сардин, скумбрії, вівсяної каші, авокадо, лимона, буряка, різних сортів капусти, а також горіхів з медом. Фахівці рекомендують подбати про свій раціон, видаливши з нього шкідливу їжу для продовження молодості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ОСНОВНІ КРОКИ ДО МОЛОДОСТІ І КРАСИ ШКІРИ

7 ЗВИЧОК ДОВГОЖИТЕЛІВ, ЯКІ ПРОДОВЖАТЬ ВАШУ МОЛОДІСТЬ