Вчені-дієтологи з Великобританії склали і опублікували список найкорисніших продуктів для організму. Вживання цих продуктів допомагає людині не хворіти: вони містять речовини, що сприяють відновленню організму і лікуванню від багатьох захворювань, включаючи хронічні, а також підтримання психічного здоров’я.

Очолили цей список найкорисніших продуктів для організму селера і горіхове масло. Селера містить в своєму складі апігенін – речовину, що надає на організм людини дію антидепресанту. Завдяки впливу апігеніну, зменшується стрес, послаблюється відчуття підвищеної тривожності і занепокоєння, виникає заспокоєння. Крім того, селера багата вітамінами групи В, містить провітамін А, вітамін К, вітамін Е та аскорбінову кислоту, а також цінні амінокислоти, ефірні олії і мікроелементи. Вчені стверджують, що настільки ж насиченого цінними для організму і здоров’я мікроелементами продукту знайти практично неможливо.

Також допомагає людині не хворіти горіхове масло, яке містить необхідні для нормальної роботи мозку білки і жири. Цей продукт має антиоксидантний ефект, знижує рівень запалення в організмі, сприяє зниженню рівнів холестерину і цукру в крові.

Крім того, в список найкорисніших для організму продуктів увійшли:

– місо-суп,
– манго,
– авокадо,
– курячі яйця,
– горіхи кешью,
– житній хліб,
– тушковане м’ясо,
– карі,
– шоколад,
– зелений листовий салат.

За словами вчених, вживання в їжу цих продуктів допомагає не хворіти, оскільки покращує здатність організм відновлюватися. Крім того, вони сприяють оздоровленню процесів кровотворення, покращують кровообіг мозку і активізують метаболізм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 ПРОДУКТІВ, ЯКІ ПОТРІБНО ЇСТИ ЩОДНЯ

НАЙКОРИСНІШІ ПРОДУКТИ В РАЦІОНІ ЧОЛОВІКІВ