Оргазм настає в момент найвищої сексуальної напруги і триває всього кілька секунд, але довгий час є невичерпною темою для обговорення.

Оргазм являє собою високий ступінь хтивого відчуття, яке виникає в момент статевої розрядки. Особливості, інтенсивність і тривалість оргазму залежать від багатьох факторів: чутливості органів, що беруть участь в «конструюванні» чуттєвої насолоди, від віку і поведінки партнерів, від гормонального фону, від фізичного та психологічного стану в момент близькості. Але одного разу пізнавши почуття оргазму, чоловіки і жінки прагнуть відчути його знову і знову. Не дивно, що ця тема багато років дає грунт для появи різних теорій, думок і міфів.

Пропонуємо вам обговорити найпоширеніші міфи про оргазм.

Міф 1. Жіночий оргазм залежить від розміру статевого члена

Насправді, тривалість і сила оргазму у жінки головним чином залежить від чуйності і навичок чоловіка. Сексологи стверджують, що будь-який чоловік в ліжку може задовольнити будь-яку жінку, незалежно від розмірів пеніса, якщо вміє прислухатися до жінки і правильно реагувати на її прохання і бажання.

Крім того, жіноча піхва має високий ступінь м’язової акомодації. Простіше кажучи, піхва здатна розтягуватися або звужуватися, пристосовуючись до розміру статевого члена партнера.

Читайте також:  Станозолол для начинающих и опытных спортсменов
Міф 2. Оргазм через точку G

Точкою G називають невелику частину передньої стінки піхви, розташовану на глибині 2,5-7,6 см за лобковою кісткою і уретрою. За однією з версій, це місце є однією з найбільш чутливих жіночих ерогенних зон. Багато пар вважають, що без стимуляції точки G жінка не досягне справжнього оргазму.

Насправді, думки про існування цієї «заповітної» точки розходяться і викликають суперечки в медичних колах. Правильніше за все, якщо партнери не зациклюються на пошуках координат точки G, а вивчають відчуття під час дотику до різних зон тіла.

Міф 3. Відсутність вагінального оргазму – ознака неповноцінності

Деякі жінки (та й чоловіки) вважають, що нездатність відчувати вагінальний оргазм говорить про фригідність або якусь неповноцінность. На щастя, сучасні фахівці встановили, що 70-90% жінок відчувають оргазм тільки через стимуляцію клітора. Вагінальна зона чутлива приблизно у 80% жінок. Анатомічно центральною високочутливою ​​зоною у них є клітор, який можна назвати жіночим еквівалентом пеніса.

Міф 4. Ні оргазму? Винен чоловік

Як говорилося вище, досягнення оргазму значною мірою залежить від уваги і вмінь партнера. Але не потрібно звинувачувати чоловіка в невипробуванному вами оргазмі, якщо ви не змогли донести до нього свої сексуальні бажання. Поясніть йому, а краще – покажіть, чого ви хочете.

Читайте також:  Ботокс волосся плюси й мінуси
Міф 5. Чоловічого оргазму без еякуляції не буває

Як правило, чоловік досягає оргазму, коли еякулює (тобто, відбувається сім’явиверження). Однак при бажанні будь-який чоловік може навчитися відчувати оргазм без еякуляції. Плюси такого процесу – відсутність ризику настання небажаної вагітності, можливість випробувати множинний оргазм і продовжити статевий акт. Для того щоб освоїти цей навик, використовуються спеціальні дихальні вправи, вправи Кегеля для чоловіків, тренування методом гальмування.

Міф 6. Потрібно прагнути до одночасного оргазму

Деякі пари вважають, що вміння одночасно відчувати почуття найвищої сексуальної насолоди свідчить про їх особливу душевну близькість. Але на практиці в більшості випадків це фізіологічно нездійсненно. І, взагалі-то, не має значення, чи трапився оргазм у обох партнерів відразу, або по черзі. Не забувайте, що в такі моменти людина дуже сильно сконцентрована на власних відчуттях, а не на тому, що відбувається з партнером. Шукайте більш прості способи душевно зблизитися.

Читайте також:  Лазерная эпиляция глубокого бикини — в чем особенность процедуры
Міф 7. Якщо жінка не випробувала оргазм, краще його зімітувати

Деякі жінки, не отримавши фізичної розрядки під час сексу, воліють зімітувати оргазм, ніж сказати партнеру правду. Насправді, жінка не зобов’язана відчувати оргазм при кожній близькості. Якщо ви тривалий час зображуєте фальшиві пристрасті, це загрожує неврозами, зниженням статевого потягу, погіршенням відносин з партнером.

Крім того, жінки можуть відчувати психологічний оргазм під час сексу, навіть якщо фізичної розрядки не сталося.

Міф 8. «Правильний» оргазм повинен бути бурхливим

Це тільки в кіно і книгах партнери зобов’язані відчувати бурхливий оргазм, супроводжуваний, красивими рухами, вибухом емоцій і «феєрверком», щоб глядачам і читачам було цікавіше. У житті кульмінація сексуальної насолоди, як правило, набагато спокійніша. Приємні хвилі, які розливаються по всьому тілу жінки в кінці статевого акту – і є оргазм. Іноді він може бути сильнішим, іноді – слабшим, і це нормально.

Важливо навчитися відрізняти правду про оргазм від вигадок, щоб хибні уявлення про кульмінації сексуального задоволення не заважали вашому статевому житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПІДВИЩЕНИЙ СТАТЕВИЙ ПОТЯГ

ВИДИ СЕКСУАЛЬНИХ РОЗЛАДІВ

СЕКС В ШЛЮБІ. ЧОМУ ПРОПАДАЄ ПРИСТРАСТЬ?