Прибрати жир на животі може бути особливо складно. Пов’язано це з тим, що більшість такого жиру – це небезпечний вісцеральний жир. Позбутися його можна тільки поєднанням фізичної активності з дієтою. Ось що для цього ви можете зробити вранці.

Існує кілька звичок, пов’язаних із питвом у ранкові години. Вони допоможуть вам швидше позбутися зайвої ваги в ділянці живота, пише Eat This, Not That.

Вживання води із лимоном. Доктор медичних наук Тріста Бест каже, що це зможе підтримати ваші зусилля зі спалювання жиру на животі та зниження ваги. Вода з лимоном загалом може стати добрим способом для організму отримувати більше води. Це дозволить вам почуватися більш ситим, їсти менше під час сніданку, підтримає здоровий обмін речовин.

Обмеження споживання солодких кавових напоїв. Дослідження демонструють, що через велику кількість цукру може збільшитися обсяг жирової тканини навколо шлунка або підвищитися ризик утворення черевного жиру.

Додавання до смузі вівсяних пластівців. Завдяки вівсу ваш організм зможе отримати клітковину, а вона наситить і запобігатиме переїдання між прийомами їжі. Крім того, дослідження показують, що розчинна клітковина збільшує різноманітність корисних бактерій у кишечнику.

Вживання протеїнового коктейлю. Дієта з високим вмістом білка допоможе вам швидше скинути вагу. І це доводять дослідження.