Сніданок – найважливіший прийом їжі, який багато хто ігнорує. Правильна їжа з ранку додасть енергії на цілий день, а також забезпечить відчуття ситості до обіду.

Популярні сухі сніданки у вигляді швидких каш або солодких пластівців не тільки не наситять організм корисними речовинами, а й швидко переваряться, створюючи неприємне відчуття голоду через кілька годин після їди. Крім того, в таких продуктах міститься багато цукру та мінімум білка, через що зростає рівень цукру в крові та збільшується вага.

Ще один популярний, але шкідливий вид сніданків – млинці та вафлі. Готувати їх швидко та легко. До того ж, до них можна додавати різні сиропи, варення та навіть свіжі фрукти. Але після такого сніданку схочеться перекусити знову.

Читайте також:  Лікар розповіла як заснути, якщо ваш партнер хропе

Найкраще вибрати поєднання вафель або млинців із цільнозернового борошна та джерелами білка.

Бутерброди, тости, випічка – все це не підходить під уявлення про правильний та здоровий сніданок. Ці продукти містять у собі велику кількість калорій та швидких вуглеводів, за рахунок чого настає швидкий голод і збільшується цифра на терезах, а організм не отримує корисних елементів на початку дня.

Знежирені йогурти стануть поганою заміною випічці та бутербродам. Вони не є джерелом корисних елементів, не допоможуть наситити організм і навіть не забезпечать вітамінів. Перевагу краще віддавати натуральному грецькому йогурту. До нього можна додати свіжі фрукти або зробити овочевий салат із йогуртовою заправкою.

Читайте також:  Грейпфрутовий сік може вбити вас

Дієтологи рекомендують вибирати на сніданок продукти, багаті на складні вуглеводи. Це допоможе довше зберегти відчуття ситості.