Молоко – корисний продукт, але у разі, якщо вживати їх у обмежених кількостях. Не рекомендується пити його у величезних кількостях щодня, тому що воно зашкодить вашому організму.

Шкода молока: у чому проявляється
Завдяки численним дослідженням підтвердилися дані, що молоко було причиною таких захворювань як астма, туберкульоз та запалення легень. Деякі алергічні захворювання можуть виявитися лише після вживання молока.

Вся річ у тому, що молоко у чистому вигляді не призначається для пиття, його повинні вживати тварини. У новонароджених в організмі є ферменти, які справляються з розщепленням молока, і що доросліша тварина чи дитина людини, то менше в нього цих ферментів.

У коров’ячому молоці є казеїн. Його у три сотні разів більше, ніж у людському. Він обволікає слизові кишечник і заважає всмоктуватися поживним речовинам, в результаті їжа не приносить жодної користі.

Люди, які страждають на захворювання ШКТ, повинні виключити молоко з раціону, воно починає бродити в шлунку і виділяти гази, в результаті з’являється біль і здуття.

Як же кальцій?
Багато хто думає, що в молоці багато кальцію. Так, це правда, але він не засвоюється людським організмом, і в результаті виходить, що молоко, навпаки, вимиває кальцій.

Кава з молоком
Кава з додаванням молока – дуже смачно і поживно, його люблять багато. Кава з молоком шкода – спірне питання, лікарі стверджують, що краще обмежити споживання цього напою. Не можна пити цей напій тим, хто має проблеми з серцем і судинами. Також не можна пити його тим, чий організм не засвоює лактозу, діарея забезпечена.

Заборонено пити каву з молоком тим людям, які вже у віці, бо з організму вимивається кальцій, а це негативно відбивається на кістках та суглобах.

Якщо ви не можете жити без кави з молоком, рекомендуємо пити його не частіше ніж двічі на тиждень і обов’язково пити хороший вітамінний комплекс.

Про шкоду чаю з молоком
Шкідливість коров’ячого молока доведена численними дослідженнями. Зелений чай із молоком шкода чи користь – це питання цікавить багатьох. Цей калорійний напій, тому якщо ви сидите на дієті, не бажано включати його в раціон. При приготуванні напою чай та молоко змішуються, у результаті утворюються токсичні речовини, які лише погіршують самопочуття.

Звичайний чай розширює судини, а ось напій із молоком на таке не здатний. Багато корисних речовин просто знищуються, тому про користь чаю з молоком досі точаться суперечки.