Незважаючи на те, що високий артеріальний тиск небезпечний для організму незворотними наслідками, необхідно, перш ніж прийняти гіпотензивні препарати, добре подумати. Це особливо актуально для людей у яких буває незначне підвищення тиску.

За повідомленням ToDay News Ufa, багато препаратів не слід приймати при лікуванні гіпертонії. Доведено, що прийом ліків від підвищеного тиску може скоротити життя людини. Численні дослідження показали, що зниження АТ у літніх людей до загальновстановлених норм із застосуванням лікарських препаратів, що загрожує зниженням розумових здібностей та передчасною смертю.

Дані досліджень підтверджені фахівцями з Німеччини. Протягом десяти років вони вели спостереження за групою добровольців з 1 600 осіб у віці від 70-ти років. По закінченні дослідження, вчені прийшли до висновку, що літнім людям знижувати тиск вкрай небезпечно для життя! Ризик передчасної смертності у контрольної групи, яка не брала гіпотензивні препарати був на 40% нижче, ніж у тих, хто знижував тиск з допомогою ліків

Читайте також:  Названа проста, але корисна каша для сніданку

Результати досліджень показали, що ймовірність померти у людей, які підтримували тиск в межах 130-140 був нижче, ніж у тих, кому було рекомендовано знижувати АТ нижче 130 мм рт.ст.

На даному етапі ученим належить з’ясувати, кому з гіпертоніків в літньому віці можна призначати ліки, а кому — ні.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News