Дослідники довели, що будь-які за тривалістю поїздки на велосипеді дуже корисні для здоров’я. Вони дозволяють зменшити ризик передчасної смерті.

Дослідники з США довели, що пацієнти з діабетом, які регулярно катаються на велосипеді, на 35% рідше йдуть з життя завчасно, в порівнянні з тими діабетиками, які велосипед не поважають.

Це ще одне дослідження, яке доводить переваги велосипедних прогулянок для нашого здоров’я. Ще в 2000 році вчені опублікували результати масштабного спостереження, яке показало, що велосипедисти на 39% рідше йдуть з життя завчасно, в порівнянні з тими, хто велосипедом не користується.

Нинішнє дослідження також продемонструвало, що в питанні впливу фізичних навантажень на здоров’я людини велосипед виявляється навіть кращим, ніж піші прогулянки.

Читайте також:  Простий аналіз крові розкриє шанси дожити до 100 років

При їзді на велосипеді активуються практично всі м’язи нашого тіла, але особливо добре опрацьовуються ножні м’язи. Тим самим вирішується проблема застою крові в ногах, яка загрожує самими різними проблемами.

Втім, велосипед не є універсально корисним для всіх. Існує люди, яким варто вибрати якісь інші тренування. Наприклад, чоловіки, які мають проблеми з простатою.

Було доведено, що тривале сидіння в велосипедному сідлі може негативно позначатися на функціонування чоловічих статевих органів і навіть провокувати в деяких випадках імпотенцію, пише inverse.com.