Якщо ваша мета – дотримуватися здорового способу життя, то важливо починати це робити з самого ранку. Ось які звички вам варто завести.

Ранкові корисні звички не вимагатимуть від вас неймовірних зусиль, але водночас покращать ваше тіло та здоров’я. Ось п’ять кроків, які вам варто зробити, пише Eat This, Not That.

Зволоження. Насамперед з ранку ви повинні випити трохи води. Це забезпечить хорошу роботу обміну речовин, клітин, когнітивних та загальних фізичних здібностей.

Рух. Приділіть лише кілька хвилин легкій розтяжці та гімнастиці. Так ви розслабите суглоби, покращите кровообіг, змусите мозок працювати.

Насолоджуйтесь сонцем. Сонячне світло покращує настрій і загалом украй важливе для підтримки здорового циркадного ритму. Завдяки цьому ви краще спатимете ночами, а вдень почуватиметесь більш енергійним.

Читайте також:  Вчені дійшли висновку, що головоломки не рятують від недоумства

Пінні валики. Вони дозволяють розслабити м’язи. Це дасть можливість вашим м’язам та суглобам вільно рухатися. Згідно з науковими дослідженнями, ви також рідше стикатиметеся з болями, покращите гнучкість і рухливість суглобів. Щоранку кілька хвилин приділяйте великим групам м’язів.

Здоровий сніданок. Замість солодких пластівців або випічки зробіть собі сніданок, що складається з білка, корисних жирів та вуглеводів. Приклад такого сніданку – грецький йогурт зі свіжими фруктами та медом або яєчня з овочами та авокадо.