Аневризма, доступна для людини, небезпечна тим, що у випадку розриву вона може померти.

Аневризма – це розширення, набряк або розтягнення невеликої частини кровоносної судини (як правило, артерії) – її можна порівняти із завищеною кулею. Поява цієї патології обумовлена ​​органічним захворюванням або пошкодженням, ослабленням судинних стінок. Аневризм також може бути місцем для утворення тромбу або навіть емболії, про це повідомили фахівці з Медичного центру Cedars-Sinai (Cedars-Sinai Medical Center).

Поява аневризми можлива в будь -якому місці тіла, але найчастіше він відбувається в мозку або в артеріях, що ведуть до серця, ніг і рук. З часом його розміри можуть збільшуватися, і в той же час ризик його розриву збільшується, що призводить до кровотечі, що може спричинити шок, а потім смерть людини.

Що дозволяє визначити існуючу аневризму? Згідно зі статистикою, найчастіше люди з спадковою схильністю, а також курці, гіпертонія, власники високого холестерину стають його жертвами. Говорячи про можливі симптоми, лікарі попереджають:

«Деякі аневризми викликають біль, запаморочення, а також задишку з мінімальними зусиллями, такими як підйом по сходах. Але більшість не викликає жодних симптомів “.

Враховуючи «тихий» курс патології, експерти підкреслювали: ключовим для успішного лікування аневризми є ранній діагноз, який може забезпечити профілактичні обстеження. Крім того, необхідно проконсультуватися з лікарями, якщо виникає незрозумілий біль.