Медіа-видання Yahoo News Japan у своїй публікації заявляє, що яйця і риба збільшують тривалість життя. Зміна свого раціону харчування забезпечить активне і здорове довголіття.

Вчені довели, що вживання названих продуктів вкрай корисно. Спостереження здійснювалися в Японії, в даній країні є багато довгожителів. Кожна людина бажає прожити довге і здорове життя, така можливість забезпечується здоровим харчуванням.

Серед розмаїття страв дієтологи звертають увагу на продукти з вмістом сої. Фахівці також рекомендують включити в сніданки, обіди і вечері їжу з високим вмістом білків.

До неї відносять рибу, м’ясо, тофу і яйця. Подібні рекомендації пов’язані з особливостями організму людини в ході засвоєння і обміну речовин. Протеїни слід вважати головними елементами, з яких побудований організм.

Дослідники звертають особливу увагу на молоко і продукти з нього. Вживання названого продукту, а також кефіру, йогурту або кислого молока підтримує кишковий баланс.

Відбувається збалансований розподіл білків і поживних речовин в організмі. Вкрай важливим моментом є вживання сиру, горіхів і броколі, так як вони корисні для кісткової системи.