Британські дослідники спростували стереотип, згідно з яким представниці слабкої статі вважаються найбільш чутливими натурами. Вивчивши реакцію мозку на зовнішні подразники, фахівці прийшли до висновку, що сентименти чіпають чоловіків до глибини душі.
 
В експерименті вчених брали участь 15 батьків і 15 матерів. Усім їм демонструвалися фотографії, розбиті по чотирьох категоріях: «хвилюючі», «смішні», «щасливі» і «душевні», при цьому спеціальні датчики зчитували інформацію про реакцію головного мозку на зображення.

Проаналізувавши апаратні свідчення, дослідники виявили, що при вигляді позитивних картинок активність мозку у чоловіків була трохи вище, а реакція на «душевні» фотографії виявилася в два рази сильнішою.

Читайте також:  Лікар пояснив, кому смертельно небезпечно засмагати

Водночас анкетування добровольців свідчило про протилежне. Представники сильної статі вперто не зізнавалися, що були зворушені побаченими зображеннями, хоча це суперечило їх фізіологічними показниками.

«Дослідження показало, що чоловіки емоційніші жінок і абсолютно не такі черстві, як нам представляється в силу стереотипів. Навпаки, їхні почуття сильніші, але вони, знову ж таки, під впливом негласних правил, не хочуть цього демонструвати », – заявили експерти в інтерв’ю The Australian.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧОЛОВІКИ ЦЕ СЛАБКА СТАТЬ – ДОВЕДЕНО НАУКОЮ!

КРИЗА СЕРЕДНЬОГО ВІКУ У ЧОЛОВІКІВ