ГоловнаНовини Здоров'яЗ кишечника чоловіка витягли 116 цвяхів

З кишечника чоловіка витягли 116 цвяхів

Він ковтав їх протягом двох років, що стало наслідком психічного розладу. Потерпілому потрібна була інтенсивна хірургічна операція.

цвяхи

Житель Індії Бола Шанкар, як вважають медики, став жертвою шизофренії, яка в його випадку проявилася звичкою до вживання у їжу неїстівних предметів. Протягом двох років цей чоловік поглинав цвяхи завдовжки 5 сантиметрів, причому він тримав цю звичку потай від своїх родичів. Найвражаюче полягає в тому, що протягом усього цього терміну гострі предмети не проткнули шлунок і кишечник чоловіка, який все-таки був доставлений до лікарів зі скаргами на болі в животі.

Під час перебування в лікарняному закладі індієць намагався поглинати і інші металеві предмети, включаючи дріт. Коли медики помітили це, вони зрозуміли, яким чином цвяхи опинилися в організмі шизофреніка. Після цього була сформована група з досвідчених хірургів, яка і провела тривалу операцію по витяганню зі шлунка і кишечника сторонніх предметів. Лікарі розповіли, що в цьому штаті вперше прооперували подібного пацієнта.

Читайте також:  Чим корисне для здоров'я гаряче і холодне молоко, розповіли експерти

Молодший брат потерпілого розповів, що чоловік протягом 2,5 років приймав ліки від психічних розладів. Незважаючи на тривалу хірургічну операцію, пацієнт відчуває себе добре і швидко відновлює здоров’я. Відзначимо, що в 2017 році інша група хірурга в Індії витягла 639 цвяхів з шлунково-кишкової системи чоловіка-шизофреніка за допомогою магніту. Його доставили в лікарню після епізодів неодноразової блювоти.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News