З огляду на пов’язані з цим ризики, скільки сну вважається оптимальним?

Сон це час, коли тіло відновлюється після довгого дня. Отримання достатньої кількості є ключовим, і негативні наслідки для здоров’я, пов’язані з отриманням малої кількості, добре відомі.

Надмірне споживання може бути шкідливим для вашого здоров’я. Вчені вивчали зв’язок між вихідним серцево-судинним ризиком та тривалістю сну, тобто зв’язок між тим, скільки ми спимо, та нашими шансами на серцеві захворювання. У тих, хто спав від шостої до сьомої години на добу, був найнижчий шанс померти від серцевого нападу або інсульту.

Більше того, було показано, що отримання меншої чи більшої кількості, ніж ця сума збільшує ризик, пише Express.

У учасників дослідження був середній вік 46 років, і менш як 10 відсотків учасників мали в анамнезі хвороби серця, інсульт або серцеву недостатність. Пацієнти були поділені на три групи, кожна з яких оцінювалася за шкалою ризику атеросклеротичного серцево-судинного захворювання (АСССЗ).

«Сон часто не береться до уваги як щось, що може відігравати роль у серцево-судинних захворюваннях, і це може бути одним з найбільш економічно ефективних способів зниження ризику серцево-судинних захворювань».

Учасники, які спали менше шести годин або більше семи годин, мали більший ризик смерті через серцеві причини.

Що стосується того, чому ті, хто спить менше або більше шести чи семи годин, мають більший ризик серцево-судинних захворювань, дослідники кажуть, що це може бути пов’язане з вищим рівнем білка, відомого як СРБ, що викликає запалення.