Існують запахи, які паралізують нашу волю зберегти витончену фігуру. Давайте, глянемо ворогові в обличчя і звільнимо від нього свою територію.

Запах шоколаду повертає нас в дитинство, коли ми ще не вміли бачити довгострокові плани і рухатися до наміченої мети. Тому, такий запах примушує нас з’їдати ласощі, як тільки вони виявляються в наших руках. Вихід один – переходіть на гіркий шоколад, в ньому менше калорій і він швидше насичує шоколадний голод. А домашній розсип ласощів, краще приберіть з очей геть.

Запах здоби, що включає аромат теплого тіста, кориці, ванілі і ще якихось солодких прянощів відмінно знімає нервову напругу, але округлює нашу фігуру. Намагайтеся не нести запаси здоби додому. Купуйте на один раз.

Запахи підкопченого бекону, як і запахи барбекю з вишуканими соусами і легким димком, навпаки, створюють відчуття свободи і породжують звірячий апетит. Купуючи готові продукти з цієї серії, не беріть про запас. При домашньому приготуванні вибирайте менш калорійне м’ясо, уникайте в соусі великої кількості спецій, цукру і кислоти. Подавайте до м’яса багато зелені. Свинячий бекон можна теж замінити на підкопчене м’ясо індички, що знизить калорійність. Знову ж таки, не приносити додому великі запаси і не купувати про запас. Скоро літо. Самоізоляція не вічна. Бережіть свою фігуру!