Вважається, що ранок має бути найпродуктивнішим, адже це початок дня. Але іноді досить важко змусити себе встати з ліжка. Не варто картати себе за те, що не виходить встати о п’ятій ранку на пробіжку. Замість глобальних цілей, краще поставити перед собою кілька маленьких і поступово виконувати їх.

Бути егоїстичним

Автор книги “Чудовий ранок” Хел Елрод порадив вставати на 15 хвилин раніше і проводити цей проміжок часу виключно для себе. Ці 15 хвилин можна тихо провести за чашкою чаю або кави, або ж присвятити їх якимось роздумом, переглянути плани на день.

Зайнятися творчістю

Щоб залишатися ментально здоровим, необхідно займатися чимось креативним, стверджує професор нейробіології в університеті Алабами в Бірмінгемі Крістіан Стренг. Її слова передає NPR. Таким чином людина підтримує роботу мозку, допомагає створювати нові нейронні зв’язки. Зокрема, творчість здатна знизити стрес, поліпшити увагу і концентрацію протягом дня.

Відмовитися від техніки

Експерти не радять засинати або прокидатися, дивлячись в екран телефону. Як передає слова доктора Нікль Бендерс-Хаді TimesNowNews, починаючи Ранок з перевірки повідомлень або новинної стрічки, людина збільшує стрес і відчуття пригніченості, які не залишать його протягом дня.

Поніжитися на сонці

Сонячне світло з ранку здатний надати бадьорості, так як пригнічує вироблення мелатоніну, пише Enterpreneur. Щоб зарядити тіло енергією, після пробудження потрібно відкрити штори або жалюзі, або ж просто включити світло.

Прийняти душ

Банальна порада, але він дійсно може допомогти зробити пробудження комфортним. Справа в тому, що протягом ночі людина потіє. Цей піт і бактерії з простирадла залишаються на шкірі і можуть надалі викликати роздратування або запалення. Щоб цього не допустити, необхідно просто сходити в душ, найкраще, якщо він буде холодним.