Вчені з Університету Огайо встановили: чоловіки, що використовують соціальні мережі в якості платформи для завантаження безлічі селфі, схильні до антисоціальної поведінки.
[ads1]

Усього в дослідженні взяли участь близько 800 чоловіків. Вік добровольців становив від 18 до 40 років. Кожен з учасників дослідження зізнався, як часто він викладав селфі в соціальних мережах. Також добровольці заповнювали анкети, що встановлюють рівень антисоціальної поведінки, пише Zee News. Аналіз зібраної інформації довів, що чоловіки, які часто викладають власні фотографії в мережу, схильні до психопатії та нарцисизму. Індивіди, редагують кожну свою фотографію перед завантаженням, мали переважно нарцисизм. Дана патологія характеризується підвищеною увагою до своєї зовнішності, бажанням бути кращим і привабливішим від всіх інших. Психологи впевнені, за нарцисизмом лежить невпевненість у собі й інші психічні відхилення.

Відзначимо, вчені не вважають всіх чоловіків, які викладають селфі в мережу, психопатами і нарцисами. Результати дослідження лише проводять спільну рису. Щоб встановити наявність або відсутність патології, необхідно детальне дослідження особистості в кожному окремому випадку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СМАРТФОНИ ЗБІЛЬШУЮТЬ НАВАНТАЖЕННЯ НА СПИНУ

У ВЛАСНИКІВ СМАРТФОНІВ ЗМІНЮЄТЬСЯ МОЗОК

СКІЛЬКИ НЕБЕЗПЕЧНИХ БАКТЕРІЙ КИШИТЬ НА ПОВЕРХНІ СМАРТФОНА