Здорове харчування, зокрема правило п’яти порцій фруктів і овочів, рекомендованих до вживання щодня, переоцінено. Таку думку висловив 101-річний мешканець британського Бірмінгема Дензіл Купер. Він є любителем нездорової їжі і протягом усього свого довгого життя їв дуже мало овочів.

Чоловік народився 8 квітня 1921 року. Він брав участь у Другій світовій війні, служив у повітрянодесантних військах. Після війни одружився та прожив у шлюбі 68 років. Має трьох дочок, дев’ятьох онуків, 14 правнуків, а 15-ї вже на підході.

Купер заявляє, що досягнення такого віку, як 101 рік, не пов’язане зі здоровим харчуванням. Одним із секретів свого довголіття він назвав те, що ніколи не курив та пив дуже мало алкоголю, передає Bestinau.

“Але я насолоджувався нездоровою дієтою з мінімальною кількістю овочів – здорове харчування переоцінене”, – сказав Купер. Другий секрет довголіття полягає в тому, щоб залишатися врівноваженим і спокійним перед негараздами. За словами 101-річного чоловіка, саме це є фактором його довгого та щасливого життя.

У будинку для людей похилого віку, де зараз проживає Купер, його назвали яскравою людиною.