Від втоми до вашого апетиту є різні місця, де ви можете шукати проблеми зі здоров’ям. Однак, за словами експерта, одне місце, яке може приховувати відповіді, – це ваші очі. Від діабету до високого рівня холестерину ваші очі можуть бути ранніми індикаторами різних захворювань.

Експерт докладно описала ранні попереджувальні ознаки, що вказують на «ширші» проблеми зі здоров’ям. Між яскравим сонячним світлом і повітрям, що дме від вашого вентилятора або кондиціонера, ваші очі можуть почуватися особливо натягнутими в даний момент.

Деякі постійні проблеми із зором можуть бути викликані чимось більшим.

Розмитий зір

«Хоча затуманений зір може бути просто ознакою того, що ваш рецепт потребує оновлення, це також може бути ранньою ознакою серйозніших проблем, таких як порушення діабету або катаракту».

Від частих відвідувань туалету до сильної спраги – діабет може виявлятися різними тонкими ознаками, включаючи нечіткий зір.

«Високі стрибки рівня цукру у крові можуть пошкодити кровоносні судини сітківки. Пошкоджені кровоносні судини набрякають, кровоточать або можуть виділяти рідину. Це може призвести до нездатності бачити з чітким фокусом та виявляти деталі в об’єктах. Це може статися лише в одному чи обох очах».

Хороша новина полягає в тому, що у більшості людей зір покращиться, коли вони відновлять контроль за рівнем цукру в крові.

Хоча високий рівень холестерину вважається тихим через відсутність попереджувальних знаків, кільце навколо рогівки може попередити про винуватця. Якщо ви помітили біле кільце навколо райдужної оболонки, то це може бути ознакою потенційно високого рівня холестерину.