Норма сну за тривалістю є індивідуальною для кожної людини, але всім без винятку потрібно дотримуватися одних правил, щоб нічний відпочинок був якісним.

Насамперед, всі ліки потрібно вживати тільки за призначенням лікаря, оскільки деякі медикаменти можуть заважати нормальному сну, повідомили на сторінці українських медиків-блогерів “Свій док” в Instagram.

Друге правило – спальня повинна асоціюватися із відпочинком, а не робочим місцем. Не варто довго дивитися на ніч телевізор, а комп’ютером і зовсім краще користуватися в іншому приміщенні.

“Якщо у вас є джерела світла і шуму, і ви не можете ними керувати, наприклад музика сусідів або ліхтар на вулиці, використовуйте маску для сну і беруші. Дбайте, щоб спальня була прохолодною, відкривайте перед сном вікна на декілька хвилин або включайте кондиціонер, підбирайте необхідний одяг і ковдри”, – порадили лікарі.

Медики наголосили, що якщо у вас є проблеми з засинанням, ви довго крутитесь у ліжку і не можете відпочити, потрібно використовувати методики релаксації.

https://www.instagram.com/p/B3m-jqJni4d/?utm_source=ig_web_copy_link

Джерело: Обозреватель