Регулярне вживання зеленої цибулі знижує ймовірність виникнення ряду онкологічних і серцевих захворювань, переконані багато фахівців. Дієтологи розповіли про переваги натурального продукту, його користь для організму і здібності протистояти інфекціям.

Користь зеленої цибулі заснована на безлічі ефективних речовин, що містяться в ньому. Крім того, натуральний продукт має ніжний смак на відміну від цибулини, його можна вживати в сирому вигляді, використовувати при приготуванні салатів, супів, сендвічів, а також при смаженні страв.

Речовини, що відповідають за сильний аромат зеленої цибулі, знижують рівень глюкози в крові, а антиоксидант, що міститься в продукті, має сильну протизапальну і антигістамінну дію, пише портал Health Benefits Times. Зелена цибуля багата вітаміном С, B6, а також клітковиною, марганцем, калієм і міддю.

Крім того, цей продукт сприяє потовиділенню, знижує жар і біль. З його допомогою можна лікувати захворювання носа, очей, окремі речовини служать для профілактики артриту, інфаркту міокарда, а останні дослідження показали, що зелена цибуля здатна запобігати розвитку окремих видів раку. Лікувальні рецепти з цибулею відомі з часів Середньовіччя і до сих пір користуються популярністю через свою простоту і ефективності.