ГоловнаНовини Здоров'яЗелений чай здатний продовжити життя на 15 місяців

Зелений чай здатний продовжити життя на 15 місяців

Зелений чай, що вживається не менше трьох разів на тиждень, здатний продовжувати людям життя. Широкомасштабне дослідження китайських вчених показало: його пиття може подарувати додаткові 15 місяців.

Зелений чай

В рамках проекту дослідниками були проаналізовані дані понад 100 000 осіб, за якими спостерігали протягом 7 років. До початку спостережень не мали будь-яких захворювань.

Було встановлено: люди, які регулярно п’ють зелений чай, демонстрували значно знижений ризик розвитку серцевих захворювань – ймовірність померти від серцевого нападу (а також інсульту) для них скорочувалася на 20 відсотків.

«У літніх людей, які п’ють зелений чай, властиві віку проблеми з серцем виникали на півтора роки пізніше, ніж у тих, хто не пив», – розповіли наукові фахівці.

Читайте також:  Вживання цих продуктів розріджує густу кров

Говорячи про здатність напою продовжувати життя, вони констатували: даний ефект обумовлений інгредієнтами в листі зеленого чаю. Серед цих цінних речовин – поліфеноли, флавоноли, теафлавіни, катехіни. Вони мають протизапальну дію, діють в організмі як антиоксиданти.

За словами вчених, хоча інші види чаїв також містять поліфеноли, вони не завжди забезпечують їх повноцінне надходження в організм. Наприклад, в чорному чаї з’єднання швидко зброджуються, і, таким чином, втрачають більшість своїх корисних ефектів.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News