Лікар і ведуча This Morning Сара Каят розповіла, як позбутися жиру на животі. Спочатку виміряйте свою талію.

Медики зазначають, що звертати знімання потрібно не лише на вагу, але головним чином на талію. Збільшення кола талії, тобто жир на животі, відноситься до прямих ознак інсулінорезистентності, а це призводить до ожиріння та розвитку цукрового діабету другого типу. За російськими мірками, для чоловіків критичною відміткою є талія 102 сантиметри, для жінок – 88.

П’ять порад від Сари Каят тим, хто хоче схуднути.

Їжте свідомо

— Навчіться правильно харчуватися! Сядьте за стіл, візьміть тарілку та прилади, жуйте, їжте, відчувайте смак, запах, а на загребайте ложкою, як зомбі, втупившись у телевізор чи смартфон, — зазначила експерт.

Їжте більше правильних продуктів

— Потрібно їсти більше правильних продуктів, низькокалорійних, із більш високим вмістом поживних речовин. Перекушувати – це нормально, але нам потрібно вибирати правильні продукти для перекушування. Ідеальне перекушування — це щось на кшталт горіхів — вони багаті на корисні жири, клітковину і білок, тобто всім, що допомагає стабілізувати рівень цукру в крові, щоб у вас не було такої сильної тяги до їжі, і щоб бути ситим довше, — розповіла. спеціаліст.

Чотири-п’ять прийомів їжі невеликими порціями на день можуть допомогти скинути вагу

Однак деякі люди краще реагують на невелике голодування між їдою, на так зване інтервальне голодування.

Обмежте вживання алкоголю

Алкоголь містить багато калорій, до того ж призводить до втрати контролю. Будучи “підшофе”, ви легко умовите себе на піцу або шматок торта.

Уникайте жорстких дієт

Вони працюють короткочасно. Коли ви повернетеся до свого звичайного харчування, то не тільки повернете свою вагу, але й видужаєте ще більше. Екстремальні дієти вкрай негативно діють на метаболізм, і організм, який пережив такі обмеження, робитиме жирові запаси буквально з усього.

Раніше повідомлялося, що податковий сон може уберегти від набору зайвих кілограмів та ризику серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та раку. Експерти провели дослідження за участю 80 добровольців, які мали зайву вагу. Як тільки їх сон вдалося нормалізувати, тобто кожен почав спати по 8,5 години щодня, їх апетит «приборкався» і денний калораж був знижений на 500 кілокалорій.