Менеджер одного з університетів Брістоля 42-річна Клер Кларк стала жертвою невдалої процедури по відбілюванню зубів в домашніх умовах, що викликала у неї серйозну алергічну реакцію.

Про це йдеться в матеріалі видання DailyMail.

Раніше Кларк двічі проходила цю процедуру в медичних клініках і платила за відповідні послуги 150-200 фунтів стерлінгів. Однак в Facebook вона побачила рекламу з привабливою ціною і умовами – 60 фунтів за відбілювання зубів в домашніх умовах, і вирішила скористатися можливістю заощадити.

На наступний день після процедури жінка прийшла в жах: верхня губа моторошно розпухла, а в роті утворилися пухирі, внаслідок чого Кларк важко було говорити.

“Спочатку я навіть не могла подивитися в дзеркало, потім побачила себе в вікні і подумала:” О Боже! ” – дивується Клер.

З’ясувалося, що під час косметичної процедури їй до рота поклали капу з відбілюючим гелем, який витік з капи і викликав у неї алергічну реакцію.

За словами Кларк, ближче до кінця процедури вона стала помічати, що її губа починає тягнутися вниз, вже тоді почали виникати підозри, на які, втім, вона спочатку не звернула достатньої уваги.

Як зазначила жінка, раніше вона неодноразово проходила подібні процедури в клініці, але тоді подібних проблем не було.

На щастя, через дві доби Кларк пішла на поправку – набряклість значно зменшилася, але в роті ще залишалися пухирі, процес загоєння яких зажадав більше часу.

В даний період жінка дотримувалася спеціальної дієти, за порадою фармацевта регулярно приймала антигістамінні препарати і ібупрофен.

Косметолог, який провів невдалу процедуру, вибачився, стверджуючи, що від організму Кларк пішла алергічна реакція на складові процедури.

Англійка вважає, що її губа опустилася на капу і увійшла в контакт з відбілюючим гелем, внаслідок чого сталася така реакція.

Джерело: Обозреватель