Три місяці китаянка мариновала в сорговому вині гадюку для того , щоб отриманим розчином лікувати себе від ревматизму. Їй і в голову не могло прийти , що змія все ще залишається живою .
 
Китаянка , позначена в місцевій пресі під ім’ям Ліу з провінції Хейлунцзян, була вкушена гадюкою , яку вона маринована в сорговому вині . Змія знадобилася жінці в якості засобу для лікування ревматизму. У традиційній китайській медицині ці зміїні вина призначені для відновлення здоров’я . Місцеві жителі п’ють такі настоянки невеликими порціями. Особливо популярно дане лікування у сільській місцевості , так як у фермерів просто немає грошей на купівлю нормальних ліків і перебування в лікарнях.
 
Гадюку для жінки відловив чоловік , і він же засунув її на 3 місяці у вино з рослини сорго . Але “ліки” , як з’ясувалося , зовсім не хотіло вмирати. Як тільки жінка відкоркувала пляшку , змія вибралася звідти і вжалила даму , що страждала від болю в суглобах. На щастя , крики жінки почули її родичі , які прибігли на допомогу. Вони викликали швидку допомогу , а живучу гадюку таки вбили по-справжньому.
 
 
У лікарню постраждалу доставили вчасно , і лікарі встигли їй дати протиотруту від укусу змії. Через пару днів жінку виписали. Як підкреслюють експерти герпетологи , якщо довго тримати змію в посудині , яка пропускає повітря , то цей плазун може впасти в стан, схожий на сплячку. У ньому він здатний знаходиться досить тривалий час , залишаючись при цьому живим .

Читайте також:  Кому не слід їсти банани, розповіла дієтологиня

Так що для створення зміїного вина , тисячоліттями використовується в китайській медицині , змію необхідно все-таки спочатку вбити .

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News