Учені вирішили з’ясувати, які якості чоловіків пов’язані з репродуктивним успіхом: кількістю сексуальних контактів і дітей.

Австралійські вчені опублікували в журналі Personality and Individual Differences результати свого дослідження, що стосується репродуктивного успіху чоловіків. У дослідженні взяли участь близько шести тисяч гетеросексуальних чоловіків і жінок, які відповідали на питання психологів.

Виявилося, що якості, пов’язані з кількістю сексуальних контактів і народжених дітей для обох статей відрізняються. У деяких випадках результати виявилися прямо протилежними. Так, наприклад, для жінок екстраверсія пов’язана з великим числом сексуальних зв’язків, а для чоловіків – з великою кількістю дітей. При цьому для жінок здатність йти на компроміс пов’язана з великою кількістю дітей, а у чоловіків – з частотою статевих зв’язків.

Читайте також:  Дієтолог назвала небезпеку відмови від обіду та вечері

Психологи звернули увагу, що чоловіки і жінки дивляться на особистісні якості з різних точок зору. Наприклад, чоловіки не шукають в жінках здатність забезпечувати безпеку, в той час як для жінок ця якість в чоловікові важлива і пов’язана з дітонародженням.

Всього було виділено чотири якості чоловічого характеру, які мають зв’язок з сексуальною привабливістю і народженням дітей. Це чесність, вміння йти на компроміс, емоційна стабільність та ініціативність. Як показали результати дослідження, саме ці якості підвищують шанси чоловіка на успіх у жінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧОГО ХОЧУТЬ ДІВЧАТА?