Занадто великі стегна , жирні боки , невдалий живіт – всі ці зональні скупчення зайвого жиру буває так важко підкоригувати. Англійські вчені вважають , що в цій справі людині допоможе гормональна дієта.
 
На думку науки , сучасний стиль життя людини негативно впливає на його гормональний баланс , що і призводить до появи точкових скупчень жиру в тих чи інших зонах тіла. Впоратися з ними не допомагає практично ніяка дієта , і як би ми не обмежували споживання калорій , боки або живіт дарма не бажають зменшуватися в обсягах , незважаючи на те , що в інших частинах тіла через шкіру вже можна побачити кістки.
 
Лондонський натуропат Макс Томлісон виявив , що контроль рівня гормонів впливає на контури тіла у його пацієнтів . Його методика так званої ” гормональної дієти “, яку він практикує вже кілька років , дала дивовижні результати. Перше зони тіла, які не піддавалися , начебто жирні боки або занадто великі стегна , починали чарівним чином повертатися до норми.
 
Він з’ясував , що жир на боках викликається надлишком інсуліну, тому для виправлення проблеми треба знизити споживання цукру , відмовитися від білого хліба , рису і пасти на користь цільнозернових продуктів , за допомогою яких рівень цукру підтримується краще. Рекомендується включити в дієту корицю , яка позитивно впливає на інсулін , знижуючи його кількість в крові.
 
При надмірному жирі на руках зазвичай відзначається нестача тестостерону. Його рівень у жінок падає з віком , але певні продукти харчування , начебто форелі , авокадо і насіння можу допомогти. Уникайте червоного м’яса , насичених жирів і жирних молочних продуктів. Позитивно впливають флавоноїди , яких багато в насінні соняшнику , яблуках , ягодах , цибулі , сої і зеленому чаї.
Великі стегна – наслідок надлишку естрогену. Їжте хрестоцвітні овочі , на зразок кольорової , качанної і брюссельської капусти , продукти з сої і насіння , зав’яжіть з алкоголем , знеболюючими , переробленим м’ясом та кавою. При жирі на животі в організмі спостерігається підвищений рівень кортизолу. Рекомендується знижувати його за допомогою вівса і бобів. Взагалі , в цьому випадку краще їсти невеликими порціями , щоб контролювати зміни рівня цукру в крові , так як це впливає на вироблення кортизолу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ДІЄТА, ЯКА ДОПОМОЖЕ ПОЗБУТИСЯ ЦЕЛЮЛІТУ

ЯК ЗБЕРЕГТИ ФІГУРУ ПІСЛЯ ДІЄТИ