Які мотиви рухають дівчатами в ухваленні рішення про те, чи займатися сексом? Чи може подарунок стати причиною сексу, і що в цьому випадку краще дарувати.

Чи моногамні чоловіки?

Згідно з однією з теорій еволюції, чоловік за своєю природою не моногамія, оскільки його мета – залишити після себе якомога більше потомства. У більшості тварин все йде саме так – запліднив одну самку, йди до наступної.

Але оскільки цикл людського вагітності становить 9 місяців, жінці на цей період потрібен захист і допомога (хоча б у видобутку їжі). Судячи з усього, еволюція «навчила» жінок прив’язувати до себе чоловіків для турботи про потомство.

Які чоловіки привертають жінок

Якщо вірити цій теорії, то логіка жінки повинна бути двоїстою: з одного боку, їй потрібен батько дитини, що володіє хорошими і сильними генами, але з іншого боку, для жінки важливіший стабільний чоловік, який буде їй допомагати.

Безперечно, дівчат фізично тягне до сильних, і у всіх сенсах мужніх, чоловіків, але в якості супутника життя вони вибирають того, хто здається їм «вигідною кандидатурою», а також того, на кого з меншим шансом зазіхне інша кандидатка.

Читайте також:  Парфуми з феромонами: секрети привабливості та переваги
Навіщо жінкам потрібен секс

Метою досліджень University of Texas, що складалися в анонімному опитуванні більше тисячі жінок, була спроба знайти відповідь на просте запитання: навіщо жінкам секс. Цікаво, але це одне з перших досліджень жіночої думки і логіки в даній області.

Традиційно вважається, що чоловікам секс потрібен скоріше для «забави», а жінки займаються ним виключно по любові. Але і результати дослідження, і теорія, описана вище, показують, що все не так просто, і мотиви найчастіше не однозначні.

Чи імітують жінки пристрасть?

Понад 9% жінок зізналися, що займалися сексом для отримання подарунка або певної вигоди; 31% відповіли, що вони використовували секс для того, щоб викликати ревнощі; та при цьому 84% жінок займалися сексом, щоб «підтримати мир в домі» .

Фрагмент однієї з відповідей дослідження: «Найчастіше в процесі сексу я просто думаю про те, що мені потрібно купити в магазині. Періодично я стогнала, щоб він не сумнівався, що я жива, а в кінці кажу, що він був чудовий. У нас щасливий шлюб ».

Читайте також:  Парфуми з феромонами: секрети привабливості та переваги
Чому дівчата відводять хлопців своїх подруг

53% дівчат зізналися, що спали з хлопцем свій подруги в спробах відвести його – це є доказом того, що вибір сексуального партнера будується не тільки на факті привабливості, але і на факті бажання володіти «кращим» партнером.

Судячи з усього, в більшості випадків дівчина однозначно розуміє, для чого їй потрібен конкретний хлопець: для сексу або постійних відносин. Причому, другий пункт важливіший першого. При цьому цікаво, що дівчина може погодитися на секс з жалю.

Що приваблює дівчат?

Якщо дівчина не розуміє, що привернуло її у хлопцеві, то відповідь – його запах. Саме по запаху люди визначають підходящих сексуальних партнерів, оскільки він пов’язаний з комбінацією генів. Крім цього, важлива спортивна фігура як показник здоров’я.

Ще один цікавий факт цього дослідження: повні чоловіки схильні довше перебувати у відносинах, оскільки вони менш сексуально привабливі, і інша жінка на них найчастіше не претендує – для жінки важливіше сталість, а не гарячий секс.

Читайте також:  Парфуми з феромонами: секрети привабливості та переваги
Що дарувати дівчатам?

Ваш подарунок повинен чітко відображати те, яку з ролей ви граєте: роль гарячого коханця або роль стабільного партнера. Якщо першу, то подарунок повинен носити яскраво сексуальний характер: нижня білизна, секс-іграшка або просто смс в дусі «я тебе хочу».

Якщо ж це роль стабільного партнера, то краще показати прагнення до постійності: подаруйте спільну відпустку через 6 місяців або скажіть, що хочете від неї дитину. Плюс сходіть в ресторан, де дівчина зможе показати, що у неї є стабільний партнер.

Судячи з усього, еволюція навчила дівчат прагнути не до сексуальних мачо, а до тих чоловіків, які будуть здатні забезпечити стабільність. Якщо ви не хочете програшу, завжди розумійте, яку з ролей ви граєте в стосунках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СІМ ФАКТІВ ПРО СТАТЕВИЙ ПОТЯГ

МІФИ ПРО БЕЗПЕЧНИЙ СЕКС