Житель британського графства Бакінгемшир Артур Грісбрук дожив до 100-річного ювілею, дотримуючись раціону, який розкритикував би будь-який дієтолог. Літній британець дуже любить м’ясо, сосиски і яйця, а також практично щодня випиває по два келихи червоного вина. Він стверджує, що дожив до своїх років саме за рахунок того, що дотримувався раціону, який доставляє йому багато приємних емоцій.

Незважаючи на солідний вік, британський пенсіонер живе самостійно. Він цілком активний і бадьорий, сам ходить за покупками і готує їжу, а також виконує різну домашню роботу. Також літній чоловік пристрасно захоплений своїм хобі – грою на органі. Час від часу він зустрічається з друзями. Загалом, спосіб життя 100-річного дідуся типовий для набагато молодших людей.

Запорукою довголіття і активності британець вважає свою «дієту», в якій, між іншим, багато холестерину і смаженого м’яса. Він пояснив, що їсть тільки те, що йому хочеться, а найбільш улюбленими продуктами називає стейки, сосиски, яйця, свіжі булочки і томати, до них він мав слабкість і в попередні роки.

«Коли я став пенсіонером, лікар сказав, що треба бути обережнішим з таким меню і дотримуватися більш здорового харчування. Але я вирішив, що буду насолоджуватися життям і їжею, – і лише виграв від цього», – сказав Грісбрук.

Хоча чоловік зізнається, що здоров’я у нього вже не як у молодості, – серйозних відхилень у 100-річного британця немає, а його енергійність просто вражаюча для такого поважного віку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДОЖИТИ ДО 120: МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ?

Джерело: МедікФорум