Жирні продукти теж можуть корисними! А ще контролювати вагу, насичувати організм і підтримувати відмінну форму. Дивно, чи не так?

Детальніше про жири

Жири є найважливішим джерелом енергії, необхідній організму. В ряд таких речовин належать білки і вуглеводи. Вони відповідають за «будівництво» клітинних структур і вироблення гормонів, що сприяють засвоєнню інших речовин.

Жири можна класифікувати на корисні і не дуже. Корисні містяться в натуральних не перероблених продуктах, другі ж найчастіше зустрічаються в оброблених продуктах харчування і несуть ту чи іншу шкоду для організму. Важливо розрізняти корисну з точки зору насиченості жирами їжу і шкідливі продукти. Дана стаття присвячена саме цьому питанню.

Список корисних жирних продуктів
Авокадо

Це особливий плід, насичений корисними жирами. Порядку 8/10 авокадо – насичені натуральні жири, що вкрай необхідні для загального здоров’я. Рекомендується регулярно споживати фрукт, адже він здатний знизити рівень негативних речовин в організмі, і підвищити вміст корисних. Також авокадо багатий вітамінами і клітковиною.

Горіхи

Крім чудових поживних властивостей, горіхи несуть у собі масу інших корисних якостей. Регулярне їх вживання сприяє профілактиці ожиріння, захворювань серця і судин, а також діабету;

Морська риба

Такий жирний продукт є дуже корисним, адже він здатний попередити виникнення захворювань серця і судин, діабету. Крім того, його регулярне споживання сприятливо відбивається на стані шкірних покривів, волосся і кісток.

Рослинна олія

І мова не тільки про олію оливи! Всі без винятку натуральні рослинні олії включають в свій склад безліч корисних вітамінів і речовин.

Яйця

Всі яйця птахів насичені білком, протеїном і різними вітамінами. Регулярне споживання такого доступного і поживного продукту сприяє зниженню рівня «поганого» холестерину і збільшенню рівня «хороших» жирів.

Харчуватися смачно і корисно не так і важко, чи не правда? Спробуйте і ви включити в свій раціон ці прості продукти харчування. Ваш організм обов’язково скаже спасибі!