Вівсяні пластівці – вкрай корисний і поживний продукт. Знайти його можна в будь-якому магазині і майже на будь-якій кухні. Сумніватися в перевагах регулярного прийому в їжу вівсянки не варто. А ось чому — розберемось разом!

Користь вівсяних пластівців

Передусім хочеться обмовитися – існує безліч способів вживання вівсянки. І це може бути не тільки звична з дитинства каша. Пластівці можуть входити до складу коктейлів, випічки і безлічі інших цікавих страв.

Але, в будь-якому своєму вигляді вівсянка здатна:

Підвищувати імунні показники організму

Вченими давно доведено, що клітковина, що міститься в пластівцях, сприятливо позначається на захисних функціях організму. Крім того, вона бореться з шкідливими бактеріями і вірусними організмами. Споживайте продукт регулярно, і забудете про більшість хвороб і недуг.

Заряджати енергією

Вівсяні пластівці є джерелом повільних вуглеводів, які чудово насичують організм. Крім того, регулярне вживання невеликої кількості пластівців може надати організму сил і енергії для будь-яких справ і звершень.

Допомогти схуднути і стабілізувати роботу органів травлення

Це обумовлено унікальним складом пластівців і здатністю вівса відновлювати мікрофлору кишечника і шлунка. Насичуючі ж властивості продукту сприяють меншому споживанню їжі, ніж це необхідно для насичення іншими продуктами харчування.

Регулювати вміст цукру в крові

Це обумовлено тим, що при споживанні вівсянки не відбувається високого викиду інсуліну. Завдяки цьому продукт вкрай рекомендований людям, що страждають ожирінням і діабетом.

Зміцнити серце і судини, а також знизити тиск

Речовини в складі вівсяних пластівців сприятливо впливають на стан серцевого м’яза, а також природним шляхом знижують тиск. Регулярно вживаючи вівсянку, можна значно оздоровити серце і судинну систему.

Тепер ви точно не будете гидувати вівсянкою! Адже цей доступний і по-справжньому корисний продукт просто незамінний для правильної діяльності організму. Їжте вівсяні пластівці і будьте здорові!

Джерело: HeadInsider