Згустки крові можуть призвести до серйозних ускладнень, тому дуже важливо мінімізувати ризик їх розвитку. Популярний безалкогольний напій може спричинити утворення тромбів протягом 60 хвилин після вживання.

Згустки крові не є поганими за своєю природою. Насправді вони корисні, коли утворюються у відповідь на травму або поріз, тому що зупиняють кровотечу. Однак, коли у венах без поважної причини утворюються тромби, це може бути провісником серйозних ускладнень. Погані дієтичні рішення можуть сприяти формуванню останнього типу.

На жаль, споживання енергетичних напоїв може запустити механізми, що призводять до утворення тромбів.

Вживання цього популярного напою призводить до багатьох серцево-судинних ускладнень, таких як серцеві аритмії, інфаркт міокарда і навіть «раптова серцева смерть. Енергетичні напої може збільшити ризик несприятливих серцево-судинних подій за рахунок збільшення агрегації тромбоцитів, що призводить до підвищеного ризику тромбозу (згустку крові у вені).

Тромбоцити – це клітини крові. Якщо кількість тромбоцитів дуже висока, у кровоносних судинах можуть утворюватися тромби.

Споживання енергетичних напоїв призводило до значного збільшення агрегації тромбоцитів. Підвищення активності тромбоцитів відбулося протягом однієї години після вживання, згідно з новим дослідженням.