Важко уявити повсякденне життя без свіжої питної води. Якість і кількість води, яка випивається протягом дня безпосередньо впливає на наше здоров’я і самопочуття. Вода з-під крана, навіть кип’ячена, у багатьох українських містах залишає бажати кращого, часто не тільки не приносячи користь, але і завдаючи шкоди людському організму, а особливо дітям і літнім людям. А домашні фільтри не справляються із завданням очистити воду від шкідливих домішок, при цьому залишивши в ній всі корисні мінерали. Тому все більше людей вважають за краще купувати бутильовану воду і не економити на здоров’ї.

Питну воду ми вживаємо у великих обсягах, купувати щодня по пляшечці невигідно, а тягати величезні балони – важко. І тут на допомогу приходить доставка води додому або в офіс. Таку послугу надає компанія “Небесна Криниця”.

Переваги компанії

“Небесна Криниця” дотримується принципу комплексного обслуговування клієнтів, пропонуючи не тільки купити воду, але і необхідне обладнання.

Так, в асортименті компанії покупець знайде:

  • бутильовану воду різних торгових марок, об’єму і мінерального складу на будь-який смак;
  • помпи і кулери: компактні моделі і великогабаритне професійне обладнання, допоміжні аксесуари для зручного і корисного вживання води.

Зручний каталог сайту, розділений на категорії, і докладний опис кожної продукції допомагають легко зробити вибір.

Представлена вода перевірена і улюблена мільйонами споживачів, відповідає найсуворішим стандартам якості і безпеки, як українським, так і міжнародним. Це мінеральна вода (“Боржомі”, “Моршинська”) та інші марки чистої питної води. Вся продукція відрізняється чистим смаком, збалансованим складом і відсутністю шкідливих домішок.

Компанія “Небесна Криниця” працює по Києву і області з понеділка по суботу. Хочемо звернути вашу увагу, що доставка води здійснюється в самі стислі терміни за вказаною адресою: в офіс, квартиру або приватний будинок. Час доставки з 07:00 до 20:00. У вівторок і в четвер можна замовити на вечір – з 18:00 до 20:00.

Доставка додому дозволить істотно заощадити час і забезпечити себе, свою сім’ю або трудовий колектив свіжою і корисною водою. В “Небесній Криниці” можна замовити як великі балони об’ємом 18,9 літрів, так і невеликі тари. Детальніше на сайті компанії – https://krinitsa.com.ua/ru

*На правах реклами