Щоб позбутися неприємного запаху тіла, необхідно внести зміни в свій раціон. Про це повідомляє катарське видання Al Jazeera.

До зниження вираженості неприємного запаху тіла призводить щоденне вживання яблук. У цьому фрукті міститься антибактеріальний агент, який діє в якості освіжувача.

Кориця і кардамон мають здатність тривалий час затримуватися у виділеннях поту після їх вживання в їжу. Як результат, аромат від людини стає більш приємним.

Виражені запахи цитрусових вбираються організмом, що надає шкірі свіжість. Крім того, апельсини і лимони допомагають виводити токсини, які є однією з причин смороду. Зелений чай в своєму складі має поліфеноли. Це антиоксиданти, які роблять піт не таким яскраво вираженим.

При вирішенні цієї делікатної проблеми слід також відмовитися від часнику і цибулі. Дані рослини містять сіро-органічні сполуки, що виводяться саме через пори.

Зневоднення підсилює неприємний запах поту, сечі і ротової порожнини. Щоб не допустити розвитку цього стану, необхідно випивати не менше восьми склянок води в день.

Джерело: Al Jazeera