ГоловнаНовини Здоров'яДієтологи пояснили, чим корисний популярний овоч

Дієтологи пояснили, чим корисний популярний овоч

Картопля рідко сприймається як важлива складова здорового харчування. Тим часом цей овоч при правильному приготуванні містить велику кількість дуже корисних для здоров’я речовин.

Картопля

Картопля – важливе джерело стійкого крохмалю, пояснюють експерти Healthline. Ця речовина допомагає живити корисні бактерії в кишечнику і збільшує вироблення коротколанцюгових жирних кислот, необхідних для здоров’я шлунково-кишкового тракту.

Дослідження показали, що стійкий крохмаль може допомогти схуднути і зміцнити здоров’я серця. Це також може поліпшити контроль цукру в крові, чутливість до інсуліну та здоров’я травної системи.

Для того, щоб отримати максимум стійкого крохмалю з їжею, картоплі рекомендується дати охолонути після приготування. Нагрівання знову зруйнує стійкий крохмаль, тому для отримання з їжею корисної речовини холодну картоплю краще використовувати для різних салатів.

Читайте також:  Десять доступних продуктів для боротьби із запаленням

Картопляний крохмаль, який використовується в кулінарії, на 80% складається саме зі стійкого крохмалю. Для того, щоб не зруйнувати корисну речовину, дієтологи радять додавати картопляний крохмаль в уже готові остиглі страви.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News