Нова публікація в The Daily Mail інформує про завершення наукової роботи, в ході якої вчені знайшли підтвердження того, що фізична активність сприяє продовженню життя. При цьому, як змогли переконатися фахівці, не потрібно щодня відвідувати спортзал – для збільшення тривалості життя досить помірної активності.

В рамках дослідження автори проаналізували дані про стан здоров’я 75 тисяч жінок у віці 40-70 років, з якими медики зустрічалися кожні два-три роки. Ці спостереження показали, що серед жінок, які починали регулярно займатися спортом, знижувалася вірогідність деяких небезпечних захворювань, що збільшувало їх життєвий потенціал.

Зокрема, у таких жінок ризик розвитку раку скоротився на 13%, серцево-судинних захворювань – на 17%. Загальний тонус організму у них підвищився на 20%. Але найбільш оптимістичними показниками здоров’я, за словами вчених, відрізнялися ті, хто був фізично активний з юності. Ці жінки менше скаржилися на проблеми зі здоров’ям у зрілому віці, констатували дослідники.

Читайте також:  Солодкі напої негативно впливають на розум дітей

Примітно, що, говорячи про фізичну активність та занять спортом, фахівці мають на увазі зовсім невисокий рівень навантажень. Під регулярною фізичною активністю мається на увазі хоча б одне тренування в тиждень протягом трьох місяців, відзначили експерти.

Джерело: MedikForum

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News