Зробити з води не тільки смачний, але і корисний напій, дуже просто. Досить додати в неї відомий всім фрукт, впевнені фахівці.

Як пише EatThisNotThat!, мова йде про скибочку лимона. Експерти в сфері харчування розповіли про переваги лимонної води.

Зміцнює імунітет

Додаючи трохи лимонної води в свій звичайний раціон, людині буде легше боротися з хворобами завдяки властивостям цитруса, що підвищує імунітет, впевнені фахівці. “Один лимон забезпечує близько 20 міліграмів вітаміну С, що становить близько 20% від щоденної рекомендованої кількості”, – говорить Алісія Гелвін, доктор медичних наук і дієтолог. – Вітамін С корисний для імунної системи і діє як антиоксидант”.

Читайте також:  Діабет фатально впливає на тривалість життя - 96% ризикують ранньою смертю

Знижує ризик каменів у нирках

Камені в нирках не тільки болючі, але і зустрічаються частіше, ніж можна було б очікувати. Згідно з дослідженням 2012 року, опублікованим в журналі European Urology, 8,8% дорослих людей зіткнуться з цією проблемою протягом свого життя.

На щастя, питна лимонна вода може позбавити вас від цього болісного стану, говорить Гелвін. “Якщо у вас є певні типи каменів у нирках-оксалатні-цитрат у лимонній воді допоможе розбити камені і допомогти їх розчинити”, – зазначає вона.

Покращує стан шкіри

Згідно з оглядом досліджень 2017 року, опублікованим в журналі Nutrients, вітамін С, що міститься в лимонах, може сприяти синтезу колагену. Це, в свою чергу, допомагає шкірі виглядати молодше і здоровіше.

Читайте також:  Нестача білка знижує дофамін і впливає на психічне здоров'я

Допомагає в схудненні

“Вода може допомогти вам відчувати себе ситим, особливо якщо ви п’єте її перед їжею”, – говорить дієтолог Джессіка Біппен. “Якщо пити лимонну воду до і під час їжі, це може сприяти схудненню і бути ефективним способом знизити споживання калорій”.