Несолодка картопля може похвалитися вражаючим поживним складом. Картопля, що містить більше калію, ніж банани, і стільки ж вітаміну С, як лайм, сприяє підтримці тіла у відмінній формі. Варена, запечена або товчена, вона відмінно доповнює здорову дієту. А ще, він особливо корисний для жінок.

Користь для здоров’я

Все ще не впевнені? Ось ще 6 причин вибрати картоплю:

  • Лікує передменструальні симптоми – деякі дослідження показують, що вживання картопляного соку може допомогти полегшити занепокоєння, яке у деяких жінок супроводжується передменструальним синдромом. Вчені кажуть, що цей позитивний ефект багато в чому пов’язаний з високим вмістом триптофану в картоплі.
  • Допомагає освітлити темні кола – картопля може допомогти освітлити темні кола під очима і дещо зменшити набряклість. Просто наріжте картоплину на великі шматочки. Оберніть шматочок тканиною і помістіть на темні кола на 20 хвилин. Ферменти картоплі допомагають зняти запалення і підтягнути шкіру.
  • Видаляє омертвілі клітини шкіри – ви також можете використовувати багату антиоксидантами шкірку картоплі, щоб акуратно видалити омертвілі клітини з обличчя.
  • Зменшує зморшки – вітамін С в картоплі допомагає зменшити ознаки старіння шкіри. Просто нанесіть свіжий картопляний сік або дрібне картопляне пюре на зморшки. Зачекайте 20 хвилин, перш ніж змити.
  • Лікує сонячний опік – потужні антиоксиданти картоплі можуть допомогти відновити пошкоджену сонцем шкіру. Просто викладіть скибочки холодної картоплі і залиште на уражених ділянках.
Читайте також:  Не тільки вівсянка: продукти для сніданку з високим вмістом клітковини

Джерело: Food.News

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News