Група крові, виявляється, здатна впливати на схильність до раку. У кожної групи крові є певні ризики.

Експерти з медичного факультету Каролінського інституту в Швеції провели дослідження про те, як група крові впливає на схильність до розвитку онкологічних захворювань. Протягом 25 років вчені збирали статистичні дані для проведення висновків.

Виявилося, володарі другої групи крові мають підвищений ризик розвитку раку, але це нівелюється здоровим способом життя. У них вище ймовірність раку шлунка.

Володарі третьої і четвертої груп крові можуть бути схильні до ризику утворення пухлин в підшлунковій залозі.

Зауважимо, це не єдине дослідження експертів з Каролінського університету в Швеції. Раніше вчені встановили, які групи крові мають імунітет до раку. Згідно з висновками дослідників, пацієнту з першою групою крові менше схильні до ймовірності утворення онкологічних захворювань. Щоб встановити цей взаємозв’язок, їм знадобилося спостерігати за великою групою людей і їх здоров’ям — більше мільйона чоловік.

При другій групі крові, також раніше уклали вчені, люди більше схильні до ризику раку шлунка. При 3 і 4-раку підшлункової залози. Найпроблемнішою медики вважають четверту. Для них як ніколи важливо дотримуватися правильного харчування, підтримувати здоров’я серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту.

Дослідження на дану тему планують продовжити. Це дозволить виявити зв’язок між групою крові та іншими факторами, які допоможуть знизити небезпеку.