Перший клас — дуже відповідальний період для дітей, вчителів та батьків. Як заохотити дитину до навчання, не пригасити природну допитливість та цікавість до пізнання, а навпаки замотивувати до нових звершень? Потрібно врахувати багато нюансів: розпорядок дня першокласника, організація робочого місця, оформлення класної кімнати з її осередками та цікавинками для малечі. Та найважливішою частиною навчання дітей є підручники для 1 класу. Які критерії вибору цих книг, на що слід звернути увагу –  читайте у нашій статті.

Посібники і якість навчання

Існує думка, що хороший вчитель може працювати з будь-яким підручником, але це не так. Якщо навчальний посібник випущено з недоліками, то педагог змушений витрачати додатковий час на пошук альтернативного учбового матеріалу та більш ретельну підготовку до самих занять із учнями. 

Дизайн книжки для 1 класу також має велике значення: барвисте, гарно зроблене видання діти будуть переглядати охоче, а «нудний» безбарвний посібник не буде мотивувати малюків. 

Новий підхід до вибору навчальної літератури для  НУШ

З 2014 року в Україні проводиться відкритий конкурс підручників для Нової Української Школи: на першому етапі представлені варіанти оцінюють експерти на відповідність чинним програмам НУШ, а на другому «кандидатів» оцінюють вчителі. Цей новий прозорий підхід дозволив йти до друку дійсно якісній навчальній літературі. Раніше у сфері співпраці замовника-держави і видавців було багато корупційних схем, через які у руки освітян потрапляли далеко не кращі зразки посібників.

На сайті видавництва «Навчальна книга. Богдан» можна купити саме найкращі підручники для 1 класу НУШ — ті, які виграли конкурс, тобто набрали найбільшу кількість вчительських «так».

Рекомендований список книг для 1 класу 

Пропонуємо підбірку кращих навчальних книг для наймолодших школярів — тих, які вибрали вчителі, які вже протестовані у школах за минулі навчальні роки і які отримали схвальні відгуки батьків.

  • «Українська мова. Буквар», автор Чумарна Марія Іванівна.
  • «Українська мова.. Післябукварний період. НУШ», автори Будна Наталя Олександрівна, Чорненька Ірина Михайлівна.
  • «Післябукварна читанка. Навчальний посібник. НУШ» Будної Наталі Олександрівни та Головко Зої Лук’янівни.

У книгах багато ілюстрацій та дидактичного матеріалу для читання, який розкриває перед дітьми чарівний світ літератури. Їх усі, а також чимало інших матеріалів, можна купити в онлайн-магазині тернопільського видавництва «Навчальна книга. Богдан»: https://bohdan-books.com/catalog/3140/

Також будуть цікавими для НУШ (1 клас) підручники з інших предметів: «Математика» Будної Н. О, яка сама багато років пропрацювала вчителем початкових класів і є спеціалістом вищої категорії; «Мистецтво» Кондратової Л. Г., «Я досліджую світ»  Будної Н.О.

Де придбати навчальну літературу НУШ ? 

Тернопільське видавництво «Навчальна книга. Богдан» працює у сфері книгодрукування з перших років незалежності України. Дві третини продукції компанії — навчальна література. Видавництво співпрацює з кращими авторами — вчителями-методистами, науковцями, підручники яких рік у рік успішно проходять перший етап відбору і схвалюються педагогами на другому.

Також в онлайн-магазині компанії можна купити комплекти зошитів для кожного предмету, картки, різноманітні додаткові посібники, які зроблять навчання першачків радісним і цікавим.

*На правах реклами