Більшість людей до офтальмологів приходять із проблемою слабкого зору. У цих випадках після грамотного обстеження можна підібрати відповідні окуляри або лінзи. Але постійно носити окуляри не всім зручно, а лінзи викликають дискомфортні відчуття у більшості пацієнтів. Крім цього тривалість їх безперервного носіння обмежена, інакше це додатково посилює проблеми із зором.

Після правильно проведеної лазерної корекції зору пацієнти відчувають почуття, ніби перебуваючи в 3D-кінотеатрі. Цей ефект безпосередньо пов’язаний з тим, що мозку доводиться аналізувати та обробляти значно більший спектр візуальної інформації, порівняно з зоровою інформацією, що надходила до мозку до операції. Таке сприйняття триває близько 6 днів, після чого якість та гострота візуального ряду здається природною, і людина забуває про дискомфортне носіння лінз, окулярів.

Метод лазерної корекції ЛАСІК (LASIK)

ЛАСІК – мікрохірургічна високотехнологічна методика, застосування якої практично миттєво відновлює гостроту зору. Лазерна корекція зору назавжди позбавляє людину необхідності носити окуляри чи лінзи.
Процес лазерної корекції зору ЛАСІК (LASIK)Цей спосіб заснований на створенні дуже тонкого клаптя у формі кола на рогівці – очній лінзі, товщина клаптевого надрізу не перевищує 100 мікрон. Робиться це мікрокератомом – спеціальним механічним інструментом.

Наступним етапом проводиться випаровування шарів рогівки. Здійснюється зміна очної лінзи під анатомічні параметри, що підходять пацієнту запрограмованою комп’ютерною програмою ексімерного лазера.
Завершальний етап корекції зору ЛАСІК – повернення клаптя рогівки на місце.

Незважаючи на те, що ми завжди робимо все можливе, щоб повернути всім пацієнтам 100% зір, проте, у світі не існують лікарських втручань не пов’язаних з ризиком появи можливих ускладнень, і при лазерному відновленні зору він теж є. Тому проводитися процедура має лише практикуючими лікарями з використанням інструментів сучасного, високотехнологічного рівня.

Це знижує ризик ускладнень до мінімуму (приблизно до 1%). Деяким людям протипоказана лазерна корекція, але це можна визначити лише офтальмологічної діагностики. Закликаємо всіх звертатися за консультацією до досвідчених профільних фахівців. При цьому слід зазначити, що не існує прямих медичних показань до рекомендації цієї процедури, лише за бажанням людини забути про окуляри та лінзи, а завдання лікаря в цій ситуації зробити для цього все можливе.

Хірурги-офтальмологи практикують лазерну корекцію зору ЛАСІК (LASIK) вже понад 35 років. За цей тривалий час висока результативність цієї лікарської процедури (ЛАСІК) поширила її у світовому масштабі. На практиці, є велика кількість позитивних відгуків від людей, які провели цю процедуру, завдяки якій візуальне сприйняття значно покращується навіть у порівнянні з грамотно підібраними лінзами чи окулярами.

Вартість лазерної корекції зору ЛАСІК (LASIK)

На сьогоднішній день ціна лазерної корекції зору у Львові знаходиться в межах 13 тис. грн. за операцію на одному оці. Точна вартість ЛАСІК визначається після повного обстеження пацієнта. Перевагою операції є те, що її можна не робити відразу на обидва ока.

Така доступність робить лазерну корекцію зору ЛАСІК затребуваним способом поліпшення зору, а його результативність та ефективність дозволяють більше не робити зайвих тимчасових та фінансових витрат на пошуки відповідної оправи, стильове оформлення якої постійно змінюється разом зі зміною модних тенденцій і це разом із крихкістю та швидким зносом. оправ окулярів.

Плюси лазерної корекції зору LASIK:

  1. Гарна результативність – відновлення пошкодженого зору до 100%.
  2. Безболісне проведення процедури з використанням місцевого, краплинного наркозу.
  3. Безшовність.
  4. Амбулаторний формат – після успішно проведеної процедури пацієнту одразу можна виїхати додому.
  5. Через 2 місяці знімаються будь-які встановлені лікарем обмеження у фізичних навантаженнях.

Обмеження лазерної корекції зору LASIK

Незважаючи на безперечні переваги, ЛАСІК має кілька обмежень:

  1. Вікова група пацієнтів – від 18 до 45 років. Це зумовлено тим, що розвиток ока та прогресування короткозорості триває до припинення розвитку організму, яке відбувається у 18 років. Після 45 організм схильний до вікових змін і доцільність проведення корекції визначається лікарем-офтальмологом.
  2. Не виконується при короткозорості зі значенням понад 12 діоптрій, астигматизмі та далекозорості понад 6 діоптрій.
  3. Якщо рогівка тонка чи пласка.
  4. Не проводиться корекція під час вагітності та до закінчення лактації. Найкраще робити операцію або до зачаття, або після завершення грудного вигодовування.

Досягнення високого та позитивного результату проведення корекції зору методом ЛАСІК можливе лише в тому випадку, якщо лікарське втручання проводитиметься хірургом-офтальмологом з відповідним практичним досвідом, виключно у стерильних умовах та із застосуванням інструментів останнього покоління.

Для того, щоб провести процедуру, необхідно отримати відповідний дозвіл офтальмолога-хірурга, який видається на підставі повного офтальмологічного обстеження та деяких інших довідок, докладніше про які написано в пам’ятці пацієнта.

Детальніше про лікування проблем зору читайте на сайті медичного центру Oculus у Львові – повний спектр медичних послуг, комплексні медичні обстеження та лікування. Звертайтесь!

*На правах реклами