ГоловнаНовини Здоров'я10 факторів, які уповільнюють обмін речовин

10 факторів, які уповільнюють обмін речовин

Повільний обмін речовин заважає худнути і утримує зайві кілограми. Фахівці повідомили , які причини утримують метаболізм , не даючи худнути навіть на дієті.
 
повільний обмін речовин Одним з головних факторів, що гальмують обмінні процеси , на думку експертів , є безладні прийоми їжі . Дослідження на мишах , проведене ізраїльськими вченими , виявило таку закономірність: жирна їжа , споживана без розкладу , більшою мірою сприяє збільшенню у вазі. Харчування в різний час привчає організм запасатися калоріями « про запас ».

Ще один фактор повільного метаболізму – елементарне недоотримання калорій. Якщо жінка занадто ревно домагається стрункості, її організм може включити «режим голоду», при якому накопичення калорій йде інтенсивніше.

Недолік вологи також знижує активність обмінних функцій, адже всі клітинні процеси залежать від води. Згідно з дослідженнями, проведеними в США, при нестачі вологи організм спалює на два відсотки калорій менше.

Звичка не снідати дуже шкідлива, оскільки сприяє тому, що в організмі запускаються стратегічні механізми, що змушують його накопичувати енергію. Схильність до повноти у людей, що пропускають ранковий прийом їжі, в 4 рази вище.

Хронічний недосип також переводить організм у режим заощадження енергії.

Недолік кальцію, який дуже важливий для жирового метаболізму, – ще одна причина, чому ви не можете схуднути.

Менструальний цикл уповільнює обмін речовин, так як через втрату крові і заліза м’язи недоотримують кисень, і знижується фізична активність.

Нерухомість – ворог стрункості. Досить 20 хвилин перебувати без рухів на одному місці, щоб обмін речовин загальмувався.

Є причини, про які жінки іноді навіть не здогадуються. Уповільнювати метаболізм, наприклад, здатні речовини в пестицидах, які є в продуктах, а також зміна часового поясу, через яку порушується програма розподілу енергії в організмі, тісно пов’язана з внутрішніми біологічними годинами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОЛЬ ВІТАМІНІВ В ОБМІНІ РЕЧОВИН