Повільний обмін речовин заважає худнути і утримує зайві кілограми. Фахівці повідомили , які причини утримують метаболізм , не даючи худнути навіть на дієті.
 
Одним з головних факторів, що гальмують обмінні процеси , на думку експертів , є безладні прийоми їжі . Дослідження на мишах , проведене ізраїльськими вченими , виявило таку закономірність: жирна їжа , споживана без розкладу , більшою мірою сприяє збільшенню у вазі. Харчування в різний час привчає організм запасатися калоріями « про запас ».

Ще один фактор повільного метаболізму – елементарне недоотримання калорій. Якщо жінка занадто ревно домагається стрункості, її організм може включити «режим голоду», при якому накопичення калорій йде інтенсивніше.

Читайте також:  100-річна шанувальниця алкоголю назвала 3 причини свого довголіття

Недолік вологи також знижує активність обмінних функцій, адже всі клітинні процеси залежать від води. Згідно з дослідженнями, проведеними в США, при нестачі вологи організм спалює на два відсотки калорій менше.

Звичка не снідати дуже шкідлива, оскільки сприяє тому, що в організмі запускаються стратегічні механізми, що змушують його накопичувати енергію. Схильність до повноти у людей, що пропускають ранковий прийом їжі, в 4 рази вище.

Хронічний недосип також переводить організм у режим заощадження енергії.

Недолік кальцію, який дуже важливий для жирового метаболізму, – ще одна причина, чому ви не можете схуднути.

Менструальний цикл уповільнює обмін речовин, так як через втрату крові і заліза м’язи недоотримують кисень, і знижується фізична активність.

Читайте також:  Як приготувати салат олів'є, розповіла дієтологиня

Нерухомість – ворог стрункості. Досить 20 хвилин перебувати без рухів на одному місці, щоб обмін речовин загальмувався.

Є причини, про які жінки іноді навіть не здогадуються. Уповільнювати метаболізм, наприклад, здатні речовини в пестицидах, які є в продуктах, а також зміна часового поясу, через яку порушується програма розподілу енергії в організмі, тісно пов’язана з внутрішніми біологічними годинами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОЛЬ ВІТАМІНІВ В ОБМІНІ РЕЧОВИН

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News