Якщо тиск став «підскакувати», включіть в свій раціон ці продукти. Медики вважають їх кращими у справі запобігання гіпертензії.

Кращі продукти для зниження тиску: буряковий сік. Нітрат, який міститься в ньому перетворюється в оксид азоту, під дією якого розширюються кровоносні судини.

Кращі продукти для зниження тиску: печена картопля. У ній багато магнію і калію, які давно зарекомендували себе як важливі компоненти терапії при гіпертензії.

Кращі продукти для зниження тиску: молочні. Їх регулярне вживання сприяє збільшенню концентрації кальцію. За даними наукових досліджень, його недолік корелює з підвищенням тиску.

Кращі продукти для зниження тиску: яйця. Яєчний білок діє на організм аналогічно каптоприлу – відомі ліки для зниження високого тиску.

Кращі продукти для зниження тиску: броколі. У броколі містяться речовини, які захищають артерії від пошкоджень. Також в броколі багато мінералів, які знижують тиск магнію, кальцію, калію.

Кращі продукти для зниження тиску: біла квасоля. Також відрізняється високою концентрацією калію, магнію і кальцію.

Кращі продукти для зниження тиску: банани. Заслужено входять в список, будучи багатющим джерелом калію: в одному банані міститься близько 11% від денної норми.

Кращі продукти для зниження тиску: гранати. Лікарі рекомендують гіпертонікам щоденно вживати склянку гранатового соку. Ефект зниження тиску буде помітний через три тижні.

Кращі продукти для зниження тиску: темний шоколад. Шоколад, який насичений антиоксидантними речовинами флаванолами підвищує еластичність кровоносних судин.

Кращі продукти для зниження тиску: вівсянка. В вівсі міститься стільки клітковини, що це допомагає підтримувати здоровий рівень систолічного і діастолічного артеріального тиску.