Від целюліту не застраховані ні моделі, ні зірки, ні самі звичайні жінки. Але не думайте, що вам відомі всі причини, які призводять до виникнення «апельсинової кірки».

1. Дієта

Так звана краш-дієта, яка веде до різкої втрати ваги, не тільки не позбавляє від целюліту, але ще й робить його більш помітним. У такій дієті зазвичай відчувається нестача білка, що викликає затримку води. А прихід і відхід ваги порушує еластичність шкіри.

2. Стрес

Сильний стрес не призведе до схуднення, тому що через нього в організмі виробляється гормон кортизол, що спонукає організм відкладати жир під шкіру. Що й може стати причиною целюліту.

Читайте також:  Дієтолог назвав продукти, які збільшують ризик розвитку депресії

3. Куріння

Сигаретний дим послаблює і руйнує формування сполучної тканини під шкірою, що полегшує процес її ушкодження. Жиру легше стає проникати туди. Куріння також погано впливає на кровообіг, що посилює целюліт.

4. Знеболюючі

І знову проблема в затримці води, що є побічним ефектом нестероїдних протизапальних ліків.

5. Ліпосакція

У випадку важкого целюліту видалення надлишкової кількості жиру здається правильним вчинком. На ділі, після ліпосакції жир поширюється під шкірою більш нерівно, що робить дефект помітнішим.

6. Нога на ногу

При цій позі порушується циркуляція нижніх кінцівок, що викликає затримку рідини і посилення целюліту.

Читайте також:  Дієтолог розповіла, що станеться з організмом при повній відмові від кави

7. Сонячні опіки

Сонце не тільки старить шкіру швидше, але і робить целюліт помітнішим. Сонячні промені запускають реакцію, при якій вільні радикали послаблюють клітини шкіри і сполучної тканини.

8. Кардіотренування

Регулярні заняття бігом погіршують протягом целюліту і роблять контури сідниць непривабливими. Якщо тільки кардіо тренування не комбінуються з розтяжками.

9. Коригувальні колготки

Іронія в тому, що цей вид білизни створений для розгладження нерівної шкіри, але на ділі він лише робить целюліт помітнішим, так як жорсткий тиск колготок порушує кровообіг.

10. Алергія

При алергічній реакції організм виділяє гістаміни, що підсилюють затримку рідини для того.

Читайте також:  Лікар: домашні роутери можуть викликати низку неблагополучних станів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
МІФИ І ФАКТИ ПРО ЦЕЛЮЛІТ

НАЗВАНІ ПРОДУКТИ, ВІД ЯКИХ РОСТЕ ЦЕЛЮЛІТ

БОРОТЬБА З ЦЕЛЮЛІТОМ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News