Прибрати жир з області живота – найбільш складне завдання для людини, що вирішила схуднути. Тому на шляху до її втілення дуже важливо уникнути наступних помилок.

1 . Неправильно підібрані навантаження

Для появи бажаного торса ви повинні спалювати жир на животі за допомогою кардіо вправ , а також підтягувати живіт за допомогою вправ на прес , причому краще комбінувати ці тренування . Експерти рекомендують виконувати 250 хвилин на тиждень помірно-інтенсивних навантажень або ж 125 хвилин високоінтенсивних тренувань.
 
2 . Вживання великої кількості переробленої їжі

Якщо ви щодня поглинаєте хліб , крекери і чіпси , п’єте газовану воду і налягає на тістечка , то прибрати жир з живота буде дуже складно. Налягайте на овочі , фрукти , цільнозернові продукти , багаті антиоксидантами.
 
3 . Вживання неправильних жирів

Організму людини жири потрібні, але тільки правильні , тобто мононенасичені і поліненасичені . Вони містяться в оливковій олії і авокадо , горіхах , насінні і жирній рибі . А ось насичені жири з м’яса і молочних продуктів , навпаки , збільшують кількість жиру на животі.
 
4 . Мляві тренування

Щоб прибрати жир з живота потрібно трудитися в залі до сьомого поту , нехай навіть і по 20 хвилин на день при високоінтенсивних навантаженнях. Адже цей тип жиру йде з організму в останню чергу.
 
5 . Неправильні вправи

Ви робите скручування по годині на день? Це хороша вправа на прес , але лише на певні його частини. Використовуйте більш функціональні тренування , що зачіпають спину , таз , косі м’язи живота та інші частини тіла. Чим більше м’язів напружується , тим краще.
 
6 . Підвищений рівень стресу

У стані стресу організм традиційно намагається запастися жиром , складаючи його , в першу чергу , в область живота. Постарайтеся приборкати стрес, і процес боротьби з власним животом буде не таким важким.
 
7 . Брак сну

Ще одна причина , по якій мільйони людей набирають жир на животі. Спіть не менше 7-8 годин на день.
 
8 . Фігура у формі яблука

Якщо ви набираєте жир навколо талії , а не в області стегон , то у вас ” яблучний ” тип фігури. На жаль , часом генетика серйозно ускладнює боротьбу з небажаними формами тіла.
 
9 . Хвороби

Високий рівень тестостерону в організмі жінки може свідчити про синдром полікістозу яєчників. При цій хворобі втрачати зайву вагу особливо важко .
 
10 . Брак мотивації

Ви серйозно налаштовані на ту роботу , яку належить зробити заради втрати жиру на животі ? Тільки комбінація з правильного харчування, фізичних навантажень і режиму дня допоможе досягти мети.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ПРАВИЛЬНО КАЧАТИ ПРЕС

ПРЕС В ДОМАШНІХ УМОВАХ

ЯК БОРОТИСЯ З ЖИРОМ?