Лікар із Бразилії та учасниця «Міс фітнес 2022» Каміла Левін стверджує, що водні процедури у ванні з льодом допомогли їй підвищити лібідо. Ефективність екстремальної процедури, яка набула популярності в соцмережах, оцінило видання New York Post.

Левін розповіла, що почала приймати ванни з льодом, щоб зменшити м’язовий біль, але незабаром помітила несподіваний вплив процедури на статевий потяг. «Коли я знайшла цей повністю натуральний та безгормональний формат, це було для мене великим відкриттям. Я не очікувала, це був сюрприз», – поділилася враженнями Левін.

Лікар Роберт Глеттер підтвердив, що запропонований Левін здатний надати позитивний вплив на рівень потягу за рахунок припливу крові до статевих органів. Однак він попередив, що ефективність та наслідки цього методу недостатньо вивчені. «Попередні дослідження показали, що занурення у холодну воду може збільшити викид лютеїнізуючого гормону, який виробляється у гіпофізі. Цей гормон здатний підвищити вироблення тестостерону у чоловіків та прогестерону у жінок, що теоретично призведе до посилення лібідо», – пояснив фахівець.