Ось поради від трьох фахівців зі здорового харчування, які допоможуть вам у цьому.

Дотримуючись їхніх порад, ви зможете швидко скинути вагу.

1. Ніяких дієт!

Д-р Мерилін Гленвіл з блогу marilynglenville.com, присвяченого природним замінникам цукру, радить: “ніяких дієт! Організм сприймає їх як екстрену ситуацію і починає робити запаси”.

2. Їсти часто і потроху

Слідкуйте за рівнем цукру в крові і їжте не рідше, ніж кожні три години: сніданок, обід, вечеря і легкі перекушування між ними. Не включайте в раціон вуглеводи після шостої вечора. Рівень цукру в крові залишатиметься достатнім, щоб організм не вимагав негайно що-небудь з’їсти.

3. Обов’язково снідайте

Без сніданку ваш організм негайно впадає в режим надзвичайної ситуації і починає відкладати їжу в жирові запаси.

4. По можливості виключіть саха і очищені вуглеводи

Намагайтеся уникати їжі, яка швидко підвищує рівень цукру в крові. Це викликає посилення вироблення інсуліну підшлунковою залозою. Саме інсулін відповідає за утворення жирових запасів. Тому чим стабільніше рівень цукру в крові, тим швидше йде вага. Переходьте на злаки і намагайтеся обмежувати кофеїн і алкоголь.

5. Білок в кожному прийомі їжі

Білок уповільнює перетравлення їжі в шлунку. Вживаючи білок (рослинний або тваринний) з вуглеводами, ви перетворюєте їх з швидких в повільні, що сприяє втраті ваги.

6. Достатньо жирів
Під час тривалої безжирової дієти ви отримуєте менше насичених жирів. Але більшість сучасних людей отримує занадто мало корисних жирів-жирних кислот, які містяться в рибі, горіхах і злаках. Жирні кислоти допомагають прискорити метаболізм.

7. Важливі поживні речовини

Для перетворення глюкози в енергію, а не жир, необхідні хімічні реакції. У них беруть участь певні вітаміни і мінеральні речовини. Найважливіші: хром, магній, цинк, вітаміни групи в, коензим Q10, альфа-ліпоєва кислота, екстракт зеленого чаю і амінокислоти.

8. Займайтеся спортом

Шона Вілкінсон, фахівець зі здорового харчування з сайту SuperfoodUK.com, говорить про те, що заняття спортом підстьобують метаболізм. Організм вимагає “палива” у вигляді калорій, навіть коли ви сидите і нічого не робите. Чим більше у вас м’язів, тим більше калорій організм використовує на благо, а не для відкладання жирових запасів. Ось тому чоловіки худнуть швидше, ніж жінки — у них зазвичай більше м’язова маса.

9. Їжте лосося

Лосось-відмінний помічник в схудненні. У ньому міститься безліч важливих жирних кислот. Омега – 3 кислоти дуже корисні, в тому числі і в справі схуднення, що доведено безліччю досліджень. Жирні кислоти, які містяться в лососевих Рибах, прискорюють метаболізм і тим самим допомагають скинути вагу. Крім того, лосось – цінне джерело білка. Тим самим лосось допомагає надовго створювати відчуття ситості. Так вважає Лілі Соттер, фахівець зі здорового харчування і схуднення з сайту lilysoutternutrition.com.

10. Кокосова олія допомагає перетворити калорії в енергію

Кокосова олія складається з унікальних кислот: среднецепочечних тригліцеридів. Ці кислоти прискорюють метаболізм, так як засвоюються організмом як джерело енергії. До того ж, кокосову масло олію використовувати не тільки в їжі, але і зовнішньо. Це чудовий антибактеріальний, антивірусний і протигрибковий засіб.

Джерело: DailyMail