Завзятим автомобілістам потрібно обов’язково ходити пішки за 10 хвилин у день, – до такого висновку прийшли дослідники з трьох вузів Великобританії. Для тих, хто постійно за кермом, ходьба є ідеальним засобом для відновлення організму, уклали фахівці.

Тривалі автомобільні поїздки шкідливі для тіла і здоров’я, оскільки людина змушена подовгу перебувати у статичному положенні. На думку британських вчених, багатьох проблем у зв’язку з цим можна уникнути, регулярно роблячи 10-хвилинні піші прогулянки.

Коротка прогулянка є кращим рішенням для відновлення здоров’я у разі довгих автомобільних поїздок, – такий висновок було зроблено фахівцями Університету Ноттінгема, Імперського коледжу Лондона і Університету Лафборо.

Читайте також:  Чому зайва чи недостатня активність щитовидної залози небезпечна для людини

«Прогулянка знімає тиск зі стислих частин тіла і збільшує приплив крові до частин тіла, які страждають від тривалого сидіння в кріслі автомобіля», – зазначили вони, зокрема.

Медиками були проведені експерименти з використанням симулятора водіння і бігової доріжки. Під час цих дослідів одна група учасників після поїздки на автомобілі залишалася сидіти, але в іншій добровольці повинні були бути схожим 10 хвилин на тренажері.

Послідувала потім перевірка показала: ризик больового синдрому у тих автомобілістів, які йшли пішки, був набагато нижче.