Обов’язково снідайте

Яким би не був ваш розклад, першим пунктом в ньому обов’язково повинен стояти сніданок – щільний і здоровий, багатий білком і клітковиною. Якщо ви відмовитеся від ранкової трапези, це призведе до стрибків цукру в крові, почуття голоду і занепаду енергії. Крім того, люди, які постійно пропускають сніданок, частіше набирають зайву вагу і важче його скидають.

Запасіться засобами від діареї

Навіть якщо у звичайному житті ви ніколи не стикалися з розладом шлунка, вирушаючи в подорож, запасіться засобами від діареї. По‑перше, після перельоту, який часто призводить до зневоднення організму, нашому кишечнику часто потрібна допомога. А, по-друге “діарея мандрівника” може розвинутися через незвичну їжу, води і навіть повітря. Так що нехай краще таблетки будуть під рукою.

Читайте також:  Як знизити смертність від ішемічної хвороби серця, припустили вчені

Мийте руки

Просте правило, яким, тим не менш, багато нехтують: обов’язково мийте руки після повернення з вулиці, відвідування туалету, будь-якого контакту з рослинами і тваринами, а також перед їжею. І не торкайтеся обличчя, особливо рота, носа і очей, до того, як вимиєте руки.

Багато пийте

Одна з найсерйозніших проблем, з якою стикаються відпочиваючі — зневоднення. Ознаки нестачі рідини в організмі — «тихі», їх часто пропускають і приймають заходи лише тоді, коли ситуація стає по‑справжньому серйозною. Тому стежте, щоб у вас завжди під рукою була пляшка води, і не забувайте постійно з неї відпивати.

Читайте також:  Який колір очей вказує на можливу залежність від алкоголю

Будьте уважні до укусів комах

Навіть укус звичного комара може викликати напад алергії, що вже говорить про більш небезпечних комах? Користуйтеся засобами, що відлякують комах, тримайте під рукою засоби від алергії і обов’язково звертайтеся до лікаря, якщо помітите після укусу запаморочення, нудоту або запалення шкіри.

Продовження на наступній сторінці: 1 2 3