Будьте обережні з фруктами, овочами і водою

Не пийте і не використовуйте для умивання і чищення зубів воду, безпека якої викликає у вас сумніви. Фрукти і овочі мийте теж тільки бутильованою водою, її ж використовуйте для приготування чаю та кави. Крім того, намагайтеся не замовляти напої з льодом в тих регіонах, де стан води викликає підозри.

Їжте тільки гарячу вуличну їжу

Автентична вулична їжа — одне з головних задоволень відпустки. Але для того, щоб новий гастрономічний досвід не обернувся неприємностями, вибирайте тільки ті страви, які пройшли достатню термічну обробку — смажені, запечені або варені. Для вашої ж безпеки.

Читайте також:  Відчуття при пробудженні вранці може сигналізувати про розвиток раку

Перевірте свої щеплення

Вирушаючи на відпочинок в незнайому країну, перевірте рекомендації щодо щеплень для тих, хто відвідує регіон. І ні в якому разі не нехтуйте ними — це той самий випадок, коли краще перестрахуватися.

Внесіть до розпорядку дня післяобідній відпочинок

Дослідження підтверджують: люди, які регулярно відпочивають після обіду, довше живуть і рідше страждають від захворювань серця. На жаль, мало хто з нас можуть дозволити собі денний відпочинок в повсякденному житті, але вже побалувати себе у відпустці – просто обов’язково!

Продовження на наступній сторінці: 1 2 3